Multifunkční keramické grily Big Green Egg

Big Green Egg je nejuniverzálnějším produktem na grilování!

S keramickým nejen zahradním grilem Big Green Egg získáváte možnost kompletního venkovního vaření na trhu, které skrývá více schopností, než všechny ostatní běžné venkovní grily dohromady. Vychutnejte si rozmanité pochoutky vytvořené na Big Green Egg. Připravte si předkrmy, fantastická hlavní jídla, zaručeně úžasné dezerty. Zahradní gril Big Green Egg přesvědčivě překoná vaše kulinářská očekávání. Big Green Egg Vám zaručuje špičkovou chuť i kvalitu připravovaných pokrmů. S Big Green Egg vaříte zdravě a velmi chutně. 

Kromě grilování, pečení, napařování, wokování a uzení je Big Green Egg vytvořené i na pomalé vaření větších kusů masa nebo pomalé dušení jemných ingrediencí, jako jsou mořské plody či rybí filety. Pomocí keramického convEGGtoru lehce přeměníte Big Green Egg na pec. ConvEGGtor funguje jako tepelný štít, který chrání potraviny před přímým vyzařováním tepla z uhlí. To zabezpečí pomalý proces přípravy jídla. Jak použijete i kámen na pečení Baking Stone (nazývaný i jako kámen na pizzu), bez problémů upečete ten nejchutnější chléb a pizzu s autentickou, křupavou kůrkou. Možnosti přípravy jídla s EGG jsou nekonečné. Vyzkoušejte je všechny a popusťte uzdu fantazii.

Big Green Egg vyráběn z keramiky nového druhu, který byl původně vyvinut v NASA pro vesmírný program. Značka Big Green Egg je originálem již od roku 1974. Na první pohled se může zdát, že mezi původní a dnešní podobou Big Green Egg není žádný rozdíl. To se však opravdu jenom zdá. Od jeho vzniku došlo k celé řadě technologických úprav a vylepšení, která posunují Big Green Egg na špičku v oblasti venkovního vaření. 

Jako správný gurmán si můžete být jednou věcí 100% jistý a to je fakt, že s Big Green Egg přinášíte domů gril – pec té nejvyšší kvality. S Big Green Egg můžete potraviny péct, udit, napařovat nebo také pomalu vařit. Není to je obyčejný gril. Je to komplexní venkovní kuchyně.

Vybírat můžete ze 7 modelů

Princip fungování Big Green Egg sahá až do daleké historie. A víte, co je skutečným tajemstvím Big Green Egg? Je to kombinace několika skvělých vlastností. Keramika odráží teplo, tím vzniká proudění vzduchu, které rovnoměrně působí na potraviny. Jedná se o dokonalou cirkulaci vzduchu uvnitř Big Green Egg při vybrané teplotě. Tu je možné regulovat s naprostou přesností. Díky skvělé technologii nemá venkovní teplota vliv na teplotu uvnitř grillu. A také samotný vzhled Big Green Egg je nezaměnitelný.

Big Green Egg má rozsah teploty od 80°C do 350°C. Díky tomu je možné připravit oparvdu velmi, velmi širokou škálu jedinečných pokrmů. Pro každý model Big Green Egg máte k dispozici praktické, díky němuž je obsluha ještě jednodušší.

Doživotní kvalita

Za Big Green Egg si 100% stojíme. Proto získáte doživotní záruku na materiál a konstrukci všech keramických dílů EGG. Zařízení je vyrobené z výjimečně kvalitní keramiky. Tento materiál má extrémní izolační vlastnosti a v kombinací s různými patentovanými komponenty získává EGG svoji jedinečnost. Keramika odolává extrémním teplotám i teplotním výkyvům. Zařízení EGG můžete používat nesčetněkrát bez toho, aniž by poklesla jeho kvalita. 

 

Další informace o Big Green Egg najdete na stránkách

https://www.biggreenegg.eu/cz/

Chcete gril BGE nebo se jen na něco zeptat?